ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΔΡΙΚΟΥ 11/11/2017

Το Σάββατο 11/11/2017 η ομάδα μας αγωνίστηκε στον Διόνυσο με την ομάδα του Κουβαρά.

Άνετη επικράτηση με σκόρ 5-0 για την ομάδα μας.Σκόρερ οι: ΣΚΑΦΙΔΑΣ 2,ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. 1,ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1 ,ΑΥΓΕΡΗΣ 1.


ΔΙΟΝΥΣΟΣ (ΓΙΑΝΝΟΥ) :ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ,ΓΕΩΡΓΟΚΙΤΣΟΣ(ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ),ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΟΥΚΑΙ,ΜΙΣΣΙΟΣ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΛΙΤΣΑΣ),ΣΚΑΦΙΔΑΣ,

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ(65΄ΑΥΓΕΡΗΣ),ΔΗΜ.ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,ΧΡ.ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ.

Γ’ Κατηγορία (6η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017

Εθνικός Ν. Μάκρης – Φοίβος Βάρης 3-0 (2-0)

Αμφιάραος Καλάμου – Ολυμπιακός Λαυρίου 4-2 (2-2)

Πανσταυραϊκός – Καπανδρίτι 2-2 (1-0)

Διόνυσος – Κουβαράς 5-0 (2-0)

Νικηφόρος – Ραμνούς Γραμματικού 1-4 (0-2)

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017

Συκάμινο – Αυλώνας 2-1 (1-1)

Αστέρας Γλυκών Νερών – Νικητές Μεσογείων 0-0




Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

         ΟΜΑΔΕΣ                              ΒΑΘ.    ΑΓ.       Ν.          Ι.          Η.         ΤΕΡΜ.

01. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ.          16      6        5        1        0        13-3

02. ΑΥΛΩΝΑΣ                  15      6        5        0        1        21-6

03. ΡΑΜΝΟΥΣ                 15      6        5        0        1        11-5

04. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ             11      6        3        2        1        14-10

05. ΔΙΟΝΥΣΟΣ                10      6        3        1        2        16-7

06. ΝΙΚΗΤΕΣ                   10      6        3        1        2        11-6

07. ΦΟΙΒΟΣ Β.                 8        6        2        2        2        12-10

08. ΣΥΚΑΜΙΝΟ               8        6        2        2        2        9-8

09. ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν.            8        6        2        2        2        6-5

10. ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ     7        6        2        1        3        8-14

11. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ             5        6        1        2        3        6-10

12. ΚΟΥΒΑΡΑΣ                3        6        1        0        5        4-14

13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.      1        6        0        1        5        2-17

14. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ              -2       6        0        1        5        4-22

* Ο Νικηφόρος έχει μηδενισμό και -3β.

Η επόμενη (7η) αγωνιστική (18–19/11/2017):

Καπανδρίτι – Εθνικός Ν. Μάκρης

Φοίβος Βάρης – Αστέρας Γλυκών Νερών

Νικητές Μεσογείων – Αμφιάραος Καλάμου

Αυλώνας – Πανσταυραϊκός

Κουβαράς – Συκάμινο

Ραμνούς Γραμματικού – Διόνυσος

Ολυμπιακός Λαυρίου – Νικηφόρος
Στην κορυφή